האוונגארד

לאחר אירועי יום השוויון ה501 בו האוונגרד היה מעורב באירועים מסעירים שעברו על העיר, היילי קיבלה מספר הצעות לשינוי מבנה האוונגרד והפיכתו למשמר רשמי.

היילי הפסיקה לנהל את האוונגרד וסגרה את שירותיו לציבור כשהכריזה על עצמה בתור היורשת לבית וולפן. מספר אנשי מקצוע מהאוונגרד עברו לשירות בית וולפן באופן רשמי, ומשם ממשיכים לשרת את העיר.

שאר אנשי האוונגרד התפזרו בעיר והחלו לעבוד בעבודות חדשות.

לא קיים אדם בלייבון שלא שמע את השם. הוא נלחש בחדרי חדרים, בסמטאות אפלות, בפגישות אצילים, במסבאות כשאנשים שיכורים, בהחלפות מטבעות ובלחיצות ידיים. כולם מכירים את הכח בשם “הגילדה”.

הגילדה התחילה ככנופיה קטנה לפני שמונה שנים. לפני סיום מחזור תנועת הנהר הקודם, התחוללה מלחמת כנופיות שטלטלה את העיר ועסקי קצירת הנשמות בשוק השחור שגשגו. רחובות לייבון הפכו לשדה קרב בעוד כנופיות חמושות נלחמו זו בזו ובכל מי שנקרא לדרכם. המלחמה אילצה את כל אנשי הרובע העני להסתתר בביתם ולאורך שבועות ארוכים – הסמטאות נשארו נטושות. לבסוף, כנופיה אחת שרדה את הקרב כאשר ידה על העליונה, ושמה היום הוא “הגילדה”.

לאחר שהטבח הסתיים, ויקטור, מנהיג הכנופיה, השליט סדר ביד ברזל בכל הרובע העני, והביא איתו תקופה ארוכה של שקט, שעליו שמר בכל מחיר וללא רחמים. השקט הבטיח לסוחרים הכנסה קבועה, אחרי שאחוזים ממנה נשארים אצל הגילדה כמובן.

לפני שנה, בכאוס אשר התחולל עם תזוזת הנהר, הגילדה צברה כוח והשפעה. ויקטור קנה את תואר האצולה שלו באמצעות נישואין לנסיכה פסקדורית. אך במקביל, השאיר את הגילדה ללא המנהיג המיתולוגי שלה.

היילי, שהייתה המתנקשת הראשית של הגילדה, טיפסה מאוד מהר בשרשרת הפיקוד ותפסה את מקומו כשליטה של האימפריה הכלכלית שויקטור הותיר מאחור. תחתיה הגילדה המשיכה לשגשג ולצבור כוח.

כיום להיילי יש גישה לעושר, סודות ובריונים – והיא מנצלת זאת עבור השפעה גדולה בחוגים שמכתיבים את סדר העניינים. פניה מוכרות היטב לאנשים שמגיעים לאירועים של החברה הגבוהה בלייבון, חלק מתוך כבוד, הרוב מתוך פחד.

מיותר כמעט לציין – ידיה של היילי לעולם לא מתלכלכות.

הגילדה מציגה את עצמה כמי ששומרת על הסדר בעיר, מה שמביא ללא מעט חיכוכים עם המשמר… אבל עד היום לא הייתה התנגשות שישירה. היילי דואגת שהכסף ימשיך לזרום ושהאינטרסים של מוקדי הכוח בלייבון יישמרו כדי להבטיח שהעיר כולה תשגשג. היא גם דואגת לשמור על השקט. בכל מחיר. תמיד יש דגים רעבים בנהר.

“האוונגרד”

האוונגרד הוא ארגון שקם בשנה האחרונה ומהווה את האליטה של הגילדה ועוסק בעיקר בפתרון בעיות אשר דורשות מגע עדין. אנשים רבים חוששים שהארגון יודע יותר מידי. לטענתם, יש בידיו יותר מידי סודות, יותר מידי מידע ויותר מידי אמצעים לגרום לדברים לקרות.

האחוזה של הארגון, אשר שמועות גורסות שממנה נשלטת הגילדה כולה, מאופיינת בצבעה האדום-שחור שהפך מוכר לכל פנים. מדי יום עשרות אנשים פוקדים את המקום. חלק מהם באים כי הם מתוסכלים, כי אין להם ברירה. אחרים באים כי יש להם ברירה, אבל הם לא מוכנים להסתפק בפחות מהטוב ביותר. אנשים מגיעים אל האחוזה עם שאלות דורשות תשובה, בעיות נואשות לפתרון, בקשות לא קונבנציונליות, ורעיונות פורצי-דרך.

האוונגרד – מקצועיות ללא שאלות

לאוונגרד אוסף אנשי מקצוע מהטובים בתחומם, שעבור התעריף הנכון לא ישאלו שאלות. בינהם תוכלו למצוא:

  • חוקרים עם ניסיון רב-שנים במעקב, השגת מידע, החזרת אבידות ומציאת אנשים.
  • אלכימאים, חוקרי תורת הנסתר, רופאים, מתרגמים, לבלרים, קריפטוגרפים, רואי חשבון ונוטריונים.
  • דיפלומטים מוכשרים עם ניסיון במשא ומתן והיכרות רבה עם בתי האצולה.
  • שליחים זריזים, מנומסים ודיסקרטיים.

אחוזת הגילדה מהווה קרקע נייטרלית ודיסקרטית לניהול מו”מ. אצילים וסוחרים רבים בוחרים לסמוך על הגילדה שתערוב לביטחונם בתוך שטח האחוזה, וגם כי אחרי הכל, גם האויבים שלהם לא רוצים להסתבך עם הגילדה.

היילי היא הפנים של הארגון. העשירים בעיר יודעים שאליה מגיעים והיא אשר מחליטה על קבלת הבקשות השונות. בין אם יש פיסת מידע שאתם צריכים, איבדתם משהו שיקר לכם או שאתם רוצים שמישהו אחר ילך לאיבוד – האוונגרד יספקו את הסחורה.

“האואזיס”

בערב של כל יום יש כמה מקומות שאליהם נוהר ההמון.

אחרי שעות העבודה אנשים עושים דרכם אל בית הגלגל, ההימורים והקרבות המפורסם הלא הוא “האואזיס”.

נסו את מזלכם במגוון משחקי מזל וקלפים!ראו כיצד לוחמים מכל העולם נלחמים זה כנגד זה! תבחרו את הלוחם הכי מבטיח ותרוויחו! במתחם להקה חיה ואווירת מסיבה תמידית!

חסר לכם כסף לשחק? זה בסדר! אנחנו נלווה לכם אותו יחד עם תנאי החזר נוחים*! הכל בשביל הלקוחות שלנו!

צריכים עבודה? “האואזיס” מגייס עובדים, נגנים ואנשי במה!

*בית ההימורים שומר על הזכות לא להעניק הלוואות למי שיוחלט שאין ביכולתו להחזיר. *במקרים מסוימים ניתן יהיה לשלם את החוב בשליחויות ומשימות פשוטות.

סגירת תפריט