לאחר הצלחה כלכלית בשנתיים האחרונות, ולאחר השגת תמיכה של רוב הממלכות ומקורות הכוח ביבשת- נפרדה קבוצת סוחרים עמידים מן "הקראוון שבין העולמות" (קראוון אומנים נודד), והקימה
את "החברה למסחר- דרך אורוק ומעבר":
התאגדות של סוחרים מרחבי היבשת ששמו ידם במטרה ליצור כוח כלכלי שייטיב עם האנשים הפשוטים ויאפשר גישה נוחה יותר למשאבים מ4 קצוות עולם.

החברה למסחר הפכה להיות כוח כלכלי ופוליטי משפיע, ואף קיבלה הכרה כשוות ערך לבית אצולה בחצר האצולה בלייבון.

סמל החברה- מכיל את סמל העיר לייבון- ליברה באדון על רקע לבן, והפניקס שמסמל את אדמאן כבעלת ברית וכדוכסות השכנה ללייבון.   דרך ירוקה שמסמלת את דרכי המסחר היבשתיים, ספינה שמסמלת את דרכי המסחר הימיים וצדפה ומטבע שמסמלת סחורות ממון ושפע.

החברה קנתה שטחים באיזור ליבון- כרמים, מטעים ואפילו 2 מזחי-ספינות, וכמו כן שטח עירוני במרכז העיר- עליו, לאחר שיפוץ והשקעה אינטנסיבית הוקמה צומת רחובות ששובצו בהם בעלי מלאכה וחנויות- ליצירת "רובע כלכלי" פורח.
השדרה על שם "לונה דה גראסי" (ראש בית הספר לאומנויות הבמה, ואחת הוותיקות ב"קראוון שבין העולמות") והרחוב על שם וויקטור קורנוול  ז"ל –ראש מוסד האוונגארד האגדי ובית התענוגות האואזיס.  את השטחים והבניינים לאורך הרחובות היא משכירה לבתי העסק שמהווים כיום את המרכז הכלכלי.

הקבוצה מהווה את רובו של המרכז הכלכלי של לייבון – אוסף של בתי עסק, חברות וכו אשר ממוקמים במרכז העיר ופועלים להצלחתה הכלכלית של העיר.

 
באי הקבוצה משחקים סוחרים, בעלי מלאכה ואף אומנים המציעים את מרכולתם וכישרונם למכירה או להשכרה.
 
הקבוצה מקופטנת ע"י עמרי תאומים ורועי ליבר. הקבוצה משולבת לוגיסטית עם קבוצת האומה החופשית של מיראג'.
סגירת תפריט