ריפוי

אשמורת אחרונה

מייצב דמות הנמצאת על 0 נק""פ למשך 10 דקות ללא השגחה נוספת.

לאחר זמן זה הדמות תמות בלא תקבל טיפול נוסף.  

עלי עלמוות הכסף + בישול (2)

מלח + ייבוש וכתישה (2)

פחם + שריפה

תפרחת צל הלילה + ייבוש וכתישה

תהליך הכנת השיקוי:

יש לשים כמות גדולה של עלי עלמוות הכסף במים מבעבעים על אש גבוה כדי לרכך אותם ולהסיר מהם רעלנים. יש להוריד מהאש ולתת לנוזל להתקרר מעט. (עלי עלמוות הכסף + בישול *2)

יש לשרוף פחם ולגרד שכבה מכובדת ממנו אל תוך תמלחת של מלח ואבקת תפרחת צל הלילה כתושים ומיובשים. (פחם+ שריפה, מלח + ייבוש וכתישה *2, תפרחת צל הלילה + ייבוש וכתישה)

את האבקה שנוצרת יש לערבב אל תוך הסיר עם האצות ולבשל על אש קטנה עד שכל האבקה נמסה ומתקבל נוזל ירקרק. במרקחת יש להשתמש מייד.

 

מרקחת בריאות

אולי המרקחת המפורסמת ביותר, מסייעת ומרגיעה את הרקמות לאחר פציעה אלימה ומאפשרת לאלו שנפגעו לחזור לתפקד במהירות רבה. (מחזיר 1 נק"פ אבוד).

אצות מהביצה + חליטה

מלח + חליטה

פחם + שריפה

לוטוס הנהרות + שריפה

עלי אלמוות הכסף + שריפה (2)

פחם + בישול

רעל נחש המעמקים + בישול

לוטוס הנהרות+ בישול

תהליך הכנת השיקוי:

מי אצות:

באזורים החמים יותר של העולם ניתן לאסוף את החומר הזה מחופים מתייבשים. הדרך לייצר מי אצות באופן מלאכותי הוא לייצר תמלחת ולמתוח אצות במבנה עץ בתוכה. יש לחמם בחום נמוך את התמלחת לתקופה ארוכה. אצות צומחות והמים הופכים ירוקים כהים. כאשר האצות מתחילות להיות כבדות מדי עבור המבנה מוציאים את העץ וטוחניום את האצות.המים הופכים צמיגים אך בחום נמוך חוזרים לנזילות.

אפר צורב:

כפי שהשם מסגיר, כדאי לכסות את העור כשמפיקים ומשתמשים בחומר הזה. כותשים פחם היטב. מערבבים אותו עם חלמון ליצירת צבע שחור. לוקחים עלי אלמוות הכסף ומפרקים לעלים, צובעים את העלים לגמרי. לא טובלים אותם בצבע, חשוב מאוד להשתמש במברשת. אז את כל התערובת ממניחים בכלי חימר במרכז אש חזקה. בתוך הכלי נוצר אפר צורב. ניתן להשאיר אותו בכלי או להעביר אותו לצנצנת אטומה.

מרחת בריאות:

מרתיחים לוטוס נהרות עד שיתפרק. בחום נמוך מכניסים לאט רעל נחש המעמקים. בסיר אחר מרתיחים פחם כתוש ולו מוסיפים אפר צורב, מגינים על הפנים עם בד ועל הידיים. לאחר שלוטוס הנהרות כבר לא נראה בתוך הסיר. מסננים אותו דרך חיתול לתוך הסיר עם האפר. מוסיפים מי אצות לתוך התערובת ומצמצמים עד שהתערובת מזכירה מולסה בצמיגותה. מקררים.

 

מרקחת הרגעה יבשה מחוזקת

מקל על דמויות הסובלות מהשפעות המערערות את עצביהן, גם אלו בעלות מום נפשי. רמת ההשפעה נתונה להחלטת השחקן, אך ככלל השיקוי יסייע במידה ניתנת להבחנה. דמות המצוייה במצב נפשי קשה או גבולי עלולה פשוט לאבד את הכרתה.

העור של הדמות נהיה יבש והיא נהיית צמאה.

לוטוס הנהרות + בישול(2)

פקעת השושנה המדברית + חליטה

מלח + חליטה

תפרחת צל לילה + חליטה

תהליך הכנת השיקוי:

מפרקים פקעת השושנה המדברית לעלים, מועכים אותם במערוך, שמים בכלי. מערבבים אותם עם תפרחת צל הלילה ומכניסים לפוזמק. מכינים תמלחת, מוסיפים מלח למים ומערבבים זמן רב עד שהמלח מתמוסס במים. מחממים את התמלחת ומוסיפים את הפוזמק. משאירים תמלחת חמה עד שהיא נהפכת לאדומה, מורידים חום עד שנהפכת לצהובה. מוציאים את הפקעת והתפרחת וזורקים אותם.

מטגנים לוטוס הנהרות עד שמצהיב ושופכים את התמיסה. מוסיפים עוד לוטוס הנהרות ומרתיחים עד שהצמחים מתפרקים לגמרי. מסננים דרך בד דק ומצמצמים לשליש.

 

כוהל האלכימאי

משמש לחיטוי פצעים

חוטר קקטוס הסלמנדרה + בישול

שורש הברק + בישול

מלח + בישול

פחם + שריפה

תהליך הכנת השיקוי:

יש לחתוך את הלב הרך של חוטר קקטוס הסלמנדרה אל מחוץ הקליפה השעוותית שלו, ולבשל אותו עד לגבול הרתיחה. את התרכובת יש להעביר למיכל בעל צוהר קטן, המאפשר לכמות מבוקרת מהאדים לברוח, ולהוסיף לו את שורש הברק. את התערובת יש לבשל עד ששורש הברק מפצפץ, אך לא עד שמעלה עשן. יש למהול את המרקחת במי מלח רותחים ביחס של שלוש לאחד, ולהרתיחה שוב מתחת לשלושה גרמים בדיוק של פחם. על התערובת להצטנן ללא הפרעה לפני שימוש נוסף.

 

נוגדני רעלים

נוגדן A

במידה ותחבושת הספוגה בנוגדן מוצמדת לגרונה של דמות שהורעלה בידי רעל בעוצמה A, השפעתו פגה תוך דקה

פחם + שריפה

לוטוס הנהרות + בישול

פחם + בישול

תהליך הכנת השיקוי:

בתחילה יש להפיק אפר אפור – יש לשרוף פיסת פחם ולגרד את השכבה המושפעת, זה לוקח כמה פעמים לסיים את הפחם. ניתן לחכות להתקררות או להשתמש בסינר, כפפות עור, וכלים טובים לחום. את האפר האפור יש לשמור בכלי סגור גם במהלך העבודה.

אז מפיקים את התמיסה – כותשים פחם, אין צורך להפיק אבקה אלא רק לרסק גושים גדולים. מבשלים לוטוס נהרות באש בינונית עד שהמים משנים צבע. אז מכניסים את הפחם הכתוש ומרתיחים.

מוסיפים את האפר האפור לתמיסה. התמיסה תתגבש מהר. עתה יש רק לחכות להתקררות, ניתן לקרר באופן מלאכותי, מים או קרח, בלי לפגוע באיכות.

 

נוגדן B

נוגדן לרעלים מסוג B, קל וזול יותר להכנה.

פחם + שריפה

לוטוס הנהרות + בישול

פחם + בישול

לוטוס הנהרות + השקעה

תפרחת צל הלילה + התססה (2)

תהליך הכנת השיקוי:

יש לשרוף את הפחם עד אפר ולערבב אותו עם תה לוטוס נהרות. יש להניח לתערובת להתקרר ולהתעבות ולשפוך אותה לתוך מיכל. יש לפורר פחם נוסף באופן גס, ולכסות את התערובת במים רותחים תוך ערבוב נמרץ. כאשר הפחם מפורק בנוזל, יש להוסיף לוטוס נהרות טרי, ולחכות עד שהמוצקים בתערובת שוקעים לתחתית. את המשקע יש לערבב עם אבקני תפרחת צל הלילה, ולהתסיס פעמיים – התססה במיכל עץ ואז במיכל זכוכית.

נוגדן מאצות הביצה

טיפות מרירות אשר מאפשרות לגוף להתנגד לרעלים פעילים ברמה B

פחם + שריפה

לוטוס הנהרות + בישול

פחם + בישול

אצות מהביצה  + חליטה

תהליך הכנת השיקוי:

בתחילה יש להפיק אפר אפור – יש לשרוף פיסת פחם ולגרד את השכבה המושפעת, זה לוקח כמה פעמים לסיים את הפחם. ניתן לחכות להתקררות או להשתמש בסינר, כפפות עור, וכלים טובים לחום. את האפר האפור יש לשמור בכלי סגור גם במהלך העבודה.

עתה יש לייצר קרום אצות – יש למתוח אצות מהביצות שבסמוך ליער על מבנה עץ ולהשרות במים בחום בינוני לזמן ארוך עד שהאצות מקבלות גוון כחלחל כהה ומעט נמתחות.

אז מפיקים את התמיסה – כותשים פחם, אין צורך להפיק אבקה אלא רק לרסק גושים גדולים. מבשלים לוטוס נהרות באש בינונית עד שהמים משנים צבע. אז מכניסים את הפחם הכתוש ומרתיחים.

את קרום האצות מציבים בתחתית סיר מחורר, אליו שופכים את התמיסה, התהליך הזה יכול לקחת זמן אם קרום האצות עשוי היטב. את החומר המטפטף אוגרים בסיר, יש להחזיר אותו לרתיחה ואז להוסיף לו את האפר האפור, החומר ייתגבש מהר. ניתן לקרר באופן מלאכותי, עם מים או קרח, בלי לפגוע באיכות.

 

סירופ מטהר ומחטא

סירופ סמיך זה שואב את הרעל ממנת מזון או משקה יחידה ומבטל את השפעתו [ניתן להסיר את המדבקה]. למרבה הצער, הסירופ גם מריר מאוד ועל כן לעיתים רחוקות מישהו יהיה מוכן לאכול משהו שנמסך בו החומר

פטריות רעל + החמצה

שרף עץ הדבש + החמצה

חוטר קקטוס הסלמנדרה + שריפה

אצות מהביצה + חליטה

לוטוס הנהרות + חליטה

אבני חן

תהליך הכנת השיקוי:

פטריות שחורות

ראשית חורצים חריצים בסיבי פטריות רעל, יש לנקות היטב. אז משתמשים במקל עץ על מנת למרוח שרף עץ הדבש אל תוך החריצים, חשוב להשאיר פני שטח ללא כיסוי שרף. את הפטריות המרושתות שרף מכניסים לצנצנת חומץ. ומחכים עד שאלה מקבלות גוון חום כהה מאוד. (פטריות רעל+החמצה, שרף עץ הדבש+החמצה)

אצות שחורות

יש לבנות תנור עם יציאה גבוהה, כך שבראשו מבנה עץ ועליו אצות מהביצה. אל תוך התנור מכניסים חוטר קקטוס הסלמנדרה, אין צורך לפרק. בבעירה איטית נותנים לעשן לפגוע באצות, יש להשתמש במעט מים כדי למנוע מהם להישרף. (חוטר קקטוס הסלמנדרה+שריפה)

סירופ שחור

לוקחים אצות שחורות ועוטפים בהם עלים מגולגלים של לוטוס הנהרות. עם הרשת הפשוטה ביותר מכניסים את התערובת למים חמים האצות אמורות להתפרק לגמרי אל תוך המים. לאחר שזה קורה ניתן לזרוק את העלים. לאחר מכן קוצצים פטריות שחורות ומרתיחים יחדיו עם התמיסה. (אצות מהביצה+חליטה, לוטוס הנהרות+חליטה)

סינון הסירופ

ממלאים מיכל באבני חן וממלאים אותה בסירופ. לאחר כעשר דקות יש לזקק את הסירופ דרך צינור נחושת לקבלת התמיסה הסופית. את אבני החן יש לשתוף בחומץ על מנת לנקות אותן משאריות התמיסה. (אבני חן)

חיסון כנגד הרעלה

חומר השוהה במערכת של הדמות למשך שבוע ימים. במידה והדמות מורעלת באופן כלשהו בזמן הרלוונטי, היא תקיא את הרעל ואת הנסיוב ותבטל את השפעת הרעלים מסוג A, סוג B וסוג C.

פטריות רעל + החמצה

שרף עץ הדבש + החמצה

שרף עץ הדבש + זיקוק

אצות מהביצה + חליטה

לוטוס הנהרות + השקעה (2)

אבן חן

תהליך הכנת השיקוי:

יש להחמיץ את פטריות עץ הרעל בחומץ ייו אדום, ואת שרף עץ הדבש בחומצת הדרים. יש לזקק ממנה נוספת של שרף עץ הדבש את נוזל שקוף וריחני, ולהוסיף אותו לאצות ביצה חלוטות. יש למולל את המרכיבים יחד לעיסה צמיגית, וללוש אותה עם משקע של לוטוס נהרות מושרה עד לקבלת חומר גמיש. יש לעטוף את אבן החן בחומר ולהשאיר חור לאור טבעי לחלחל פנימה. יש לקלף את השכבה הפנימית הנוצרת על האבן ולכסות איתה את הלשון. המרקחת מכהה מעט את טעמו של מזון בעוד השפעתה מתמידה, ומומלץ לתבל אוכל ומשקה בהתאם

נוגדן D (מעלה ביטחון עצמי)

תרחיף של תמציות רבות אשר לרוב נמזג עם תה חזק, ומבטל את השפעתם של רעלים מסוג D.

הדמות תרגיש חוסר דאגה למצבה האישי ולרעל אשר פגע בה.

לוטוס הנהרות + השקעה (2)

לוטוס הנהרות + התססה

רעל נחש המעמקים + החמצה

תפרחת צל הלילה + ייבוש וכתישה (2)

פקעת השושנה המדברית + בישול

לוטוס נהרות + בישול

תהליך הכנת השיקוי:

תמצית הלוטוס

יש להכניס כמות גדולה מאוד של לוטוס הנהרות למבנה עץ ולהרטיב את העלים כל כמה זמן. יש לאטום את המיכל. לאחר זמן מה העלים ישחירו. מפעם לפעם יש לשחרר לחץ מהמיכל. לאחר מכן יש לטחון היטב את התוצרים ולהציב אותם בכלי מתכת מחורר בתמלחת. בתחתית התבנית מתגבש מלח כחול. לאחר שנעלם כל הלוטוס הטחון ממבנה המתכת מוציאים אותה, מצמצמים לחצי. זוהי תמצית הלוטוס. (לוטוס נהרות+התססה, לוטוס נהרות+השקעה*2)

תמצית הנחש

יש להספיג רעל נחש המעמקים ברצועת בד ולהספיג אותה בחומץ. כאשר צבע הבד מתחיל להשתנות יש לתלות אותו על חבל ולתת לו להתייבש. לאחר מכן יש להספיג אותו במים, להרתיח ולחכות לשינוי גוון לכתום כהה, אז מוציאים את הבד ומצמצמים עד שמתקבלת שכבה קטנה ומוצקה של ירוק כהה. (רעל נחש המעמקים+החמצה)

אבקת הלילה

יש לפרוס על יריעה הרבה עלים של תפרחת צל הלילה. לאחר התייבשות ראשונית יש לעטוף אותם ולהתחיל בהתייבשות איטית יותר. לאחר שהעלים נהיו קטנים יותר יש לסדר אותם שוב על משטח קטן יותר. וכך להמשיך עד שהעלים יבשים לגמרי. בשלב זה כותשים אותם דק במכתש ועלי. מחזיקים בכלי סגור. (תפרחת צל הלילה+ייבוש וכתישה*2)

הכנת נוגד הרעל

מכניסים פקעת השושנה המדברית שלמה ולוטוס הנהרות לתוך מים ומרתיחים, ממשיכים עד שהשושנה מתפרקת. טוחנים עד לקבלת מרקחת אחידה. מסננים דרך חיתול. מפזרים את אבקת הלילה ומרתיחים. מוסיפים תמצית הנחש ונותנים להתמוסס. מקררים באופן מלאכותי על ידי מים זורמים. הצבע של תמצית הנחש אמור להיעלם. באש נמוכה מצמצמים לחצי. מוסיפים את תמצית הלוטוס ומרתיחים שוב. מקררים באופן מלאכותי ע"י אמבטיית קרח או מצנן נחושת. הצבע של תמצית הלוטוס אמור להיעלם. לשמור בקור של יום חורפי. (פקעת השושנה המדברית+בישול, לוטוס הנהרות + בישול)

רעלים

רעל פטפטת בלתי נשלטת

הדמות מאבדת כל עכבה ומדברת בשטף תודעה מלא. בעזרת הכוונה עדינה נהוג להשתמש ברעל זה לתחקור שבויים, אם כי הוא איננו אמין במיוחד. השפעתו מתגברת ככל שהזמן עובר ואם לא יטופל ע"י נוגדן מתאים הקורבן ימות תוך 12 שעת.

דרוש נוגדן מסוג A.

רעל נחש המעמקים + שריפה

עלי אלמוות הכסף + שריפה

פטריות רעל + בישול

תהליך הכנת השיקוי:

הפקת אבקת דמנציה:

יש לערבב רעל נחש המעמקים עם ביצה, תערובת יציבה באופן מפתיע. אז מספיגים את התערובת בעלי אלמוות הכסף, יש לחכות עד שיספגו לכל עומקם. כאשר שורפים את התערובת היא מתנהגת באופן משונה, נשרפת מאוד לאט, זה מאפשר לגרד את האפר ולאסוף אותו במהלך השריפה – זו אבקת דמנציה.

עתה מטגנים פטריות רעל עד שהמיצים שלהם משחירים את רצפת הסיר ואז מוסיפים מים ונותנים לתערובת לרתוח, ניתן להשאיר את הפטריות. מערבבים בהדרגה את אבקת הדמנציה אל תוך המים, מצמצמים לחצי ומקבלים רעל פטפטת בלתי נשלטת.

רעל גרד *שמנוני*

שמן זה גורם לגרד בלתי נשלט שמתגבר ככל שעובר הזמן. אם הקורבן לא יטופל ע"י נוגדן מתאים הוא ימות תוך 12 שעות.

דרוש נוגדן מסוג A.

שרף עץ הדבש + שריפה

עלי אלמוות הכסף + שריפה

פחם + בישול

לוטוס הנהרות + שריפה (2)

תהליך הכנת השיקוי:

טוחנים עלי אלמוות הכסף חיים ומערבבים אותם עם שרף עץ הדבש. את העיסה מורחים בכל הדופן הפנימי של כלי קרמיקה. ממלאים את כל נפח הכלי בלוטוס הנהרות. אז אוטמים את הכלי בשרף (אפשר שרף רגיל). ומכניסים למדורה קטנה מחוץ לבית. (שרף עץ הדבש+שריפה, עלי אלמוות הכסף+שריפה, לוטוס הנהרות+שריפה*2)

בזמן השריפה כותשים פחם היטב – כדאי לכתוש תחת בד דק. מפזרים את הפחם במים ומחממים מעט. התמיסה מוכנה כאשר לא מזהים יותר פחם.(פחם +בישול).

את כלי הקרמיקה כדאי לא לפתוח לפני שמכניסים אותו למים. לאחר שפותחים אותו יש לשטוף את הידיים זמן רב במים זורמים.

רעל פניקה

הדמות חווה הזיות מהזן הגרוע ביותר ומחפשת כל דבר שהוא להתחבא מאחוריו מפני החזיונות. השפעתו מתגברת ככל שהזמן עובר ואם לא יטופל ע"י נוגדן מתאים הקורבן ימות תוך 6 שעות.

דרוש נוגדן מסוג B.

רעל של נחש המעמקים + שריפה

שרף עץ הדבש + שריפה

תפרחת צל הלילה + ייבוש וכתישה

קליפת אורן + ייבוש וכתישה (2)

אצות מהביצות + שריפה  

עור

תהליך הכנת השיקוי:

ראשית יש להכין את האבקה –

נרצה לשמור על התכונות של תפרחת צל הלילה באבקה ונבצע תרגיל של השייף. על רשת מציבים שכבה של קליפת אורן, עדיף להשתמש בחתיכות גדולות. על אלו מפזרים עלים של תפרחת צל הלילה, ואז עליהם מוסיפים שכבה נוספת של קליפת אורן. השמש מייבשת את כל התערובות אבל האורן בולע את התכונות של התפרחת. לאחר שהתערובת יבשה זורקים את עלי התפרחת וכותשים היטב את קליפת האורן, יש להגן על הפנים. שומרים בכלי סגור (תפרחת צל הלילה+ייבוש וכתישה, קליפת אורן+ייבוש וכתישה*2)

עתה נכין את העור –

על לוח קרמיקה מחורר פורסים אצות, על האצות מפזרים רעל של נחש המעמקים. לוקחים עור מבורסק, כדאי באיכות גבוהה, ומורחים אותו בשרף. מצמידים את העור אל האצות כך שהשרף נצמד. עתה מבעירים אש מתחת לקרמיקה. יש לפזר מים באופן תמידי על העור כך שלא יישרף. רבים רואים בשלב זה הזיות – צפה להזיות, מה שחשוב הוא להמשיך לקרר את העור. כאשר האש נכבית גם ההזיות יפסיקו. (רעל של נחש המעמקים+שריפה, שרף עץ הדבש+שריפה, אצות מהביצה+שריפה, עור)

עתה הרכיבים יציבים. בהגנה על הפנים יש לחתוך את העור לקוביות קטנות ולערבב בשמן. מרתיחים את השמן ומוסיפים את האבקה. יש לקרר במהירות את התערובת (קרח או מים זורמים). לצערנו העור אינו שמיש לאחר תהליך זה, יש לזרוק אותו מיידית או להשמיד אותו, לא על ידי שריפה.

רעל צמאון שלא ניתן להרוות

הרעל מסיר את יכולתה של הדמות לרוות שתייה ולרוב גורם לה להטביע את עצמה בהתקף טירוף. השפעתו מתגברת ככל שהזמן עובר ואם לא יטופל ע"י נוגדן מתאים הקורבן ימות תוך 10 דקות.

דרוש נוגדן מסוג C.

עלי אלמוות הכסף + זיקוק

שרף עץ הדבש + זיקוק

תפרחת צל הלילה + התססה

פקעת השושנה המדברית + בישול

ניבי צפע חברבורות + החמצה

תפרחת צל הלילה + החמצה

תהליך הכנת השיקוי:

גשם סגול

יש לפרק את עלי תפרחת צל הלילה. לחמם אותם לאט עד לרתיחה ולהשאיר במצב רתיחה למספר דקות. יש להוציא את העלים עד שיתקררו ולהרתיח שנית. לאחר מכן יש לקרר במהירות באופן מלאכותי, אמבטיית קרח עדיפה. לאחר מכן יש להוסיף שמרים ולסגור בכלי אטום בשרף עם פקק חד כיווני. (תפרחת צל הלילה + התססה)

עתה ניתן להתיך (הפיכת מוצק לנוזל) את השרף. ערבוב של תפרחת צל לילה מותססת בשרף עץ הדבש מייצר תמיסה נוזלית. ניתן להחדיר לה עלי אלמוות הכסף ולחמם. כאשר משתנה הצבע לסגול עמוק ניתן לזקק במזקקת נחושת. בתחילה יוצא נוזל שחור שכדאי לזרוק לא בגינת צמחים, לאחר מכן מתקבל נוזל סגול אותו צריכים ומפסיקים את הזיקוק כאשר מתקבל גוון כחול. (שרף עץ הדבש+זיקוק, עלי אלמוות הכסף+זיקוק)

כתר הלילה

דרך ההחמצה מעט מסורתית, אבל השיטה עובדת יותר טוב ממה שחושבים. יש להכניס ניבי צפע החברבורות בין עלים של תפרחת צל הלילה, מתקבל כתר, מכאן השם. את הכתר שמים בחומץ ומחכים עד שישחיר מאוד. (ניבי צפע החברבורות+החמצה, תפרחת צל הלילה+החמצה)

הכנת הרעל

יש להגן היטב על הפנים. מומלץ להחזיק מי ים בקרבה, במקרה ומרגישים צמא מיוחד יש לשתות את מי הים על מנת להקיא, הגוף ירצה לשתות כמות לא סבירה. מרתיחים את כתר הלילה ופקעת השושנה המדברית ולאחר שהם מתפרקים גורסים אותם. לאחר צמצום מוסיפים גשם סגול. בשלב זה יכולים לצרוך כמות קטנה של הרעל, להקיא את זה, זה מספיק.  לאחר צמצום נוסף הרעל מוכן. (פקעת השושנה המדברית+בישול)

רעל שיתוק

השיתוק מתחיל דקה לאחר שתיית הרעל, משתק את הידיים לאט וממשיך לשאר הגוף בשלושת הדקות שלאחר מכן. אם לא יטופל ע"י נוגדן מתאים הקורבן ימות תוך 10 דקות.

דרוש נוגדן מסוג C.

שרף עץ הדבש + זיקוק

עלי אלמוות הכסף+שריפה

שורש הברק+החמצה

ניבי צפע חברבורות+החמצה

רעל נחש המעמקים+שריפה

תהליך הכנת השיקוי:

שרף טורקיז

יש להכין כלי מתכת גדול ולרפד אותו בשרף עץ הדבש. לוקחים עלי אלמוות הכסף ובשימוש בפיפטה סופגים אותם ברעל נחש המעמקים. הרעל נוטה לטפטף  מהעלים ויש לבצע פעולה זו מעל כלי איסוף כדי לחזור עליה. מכניסים את העלים הספוגים לתוך התנור ומוסיפים כמות קטנה מאוד של עשבים לייצר בעירה איטית. לא מאפשרים כניסת אוויר ממקומות אחרים מלבד ראש התנור. יש לשבור את התנור בזהירות רבה ועם הגנה על העיניים והפה.כמחצית משרף עץ הדבש יקבל גוון טורקיז. מגרדים שרף זה, הוא לא מאוד דביק ומאוד קל לעבוד איתו. (עלי אלמוות הכסף+שריפה, רעל נחש המעמקים+שריפה)

הכנת הרעל.

מנקים שורש הברק ע"י סכין, כך שרק הבשר הלבן שלו ייראה, קודחים חורים בתוך השורש ומחדירים לכל חור ניב של צפע החברבורות. מזקקים שרף טורקיז אל תוך השורש ע"י מזקקת בשמים. את השורש שמים בחומץ. ומחכים עד שיהפוך אדום כהה. מנקים אותו מהחומץ וטוחנים היטב. הוספת התמיסה למים מייצר רעל שיתוק (שרף עץ הדבש+זיקוק, שורש הברק+החמצה, ניבי צפע חברבורות+החמצה)

רעל דלריום

הדמות מאבדת כל קשר עם המציאות – הדמות מאבדת את ההקשר עם הזמן, המיקום והנוכחים באופן אקוטי ונוראי. השפעתו מתגברת ככל שהזמן עובר ואם לא יטופל ע"י נוגדן מתאים הקורבן ימות תוך 5 דקות מהתקף לב.

דרוש נוגדן מסוג D.

תפרחת צל הלילה + החמצה

שרף עץ הדבש + זיקוק

לוטוס הנהרות + זיקוק (2)

פטריות רעל + שריפה

רעל נחש המעמקים + השקעה

ניבי צפע חברבורות + שריפה

עלי אלמוות הכסף + שריפה (2)

תהליך הכנת השיקוי:

את תפרחת עץ הלילה יש להחמיץ בכלי אטום לגמרי, כאשר פותחים אותו יש לתת שעה לפחות לאדים הרעילים להתנדף לפני שעובדים עם החומר.

רעל שינה רעה ושחורה

המורעל חווה כעס רב כלפי כל מי שלידו אך גם ישנוניות ואובדן אוריינטציה למשך דקה ולאחריה יירדם. אם לא יאבחנו את הרעל יטפלו בו במהלך 5 הדקות הבאות, תמות הדמות בשנתה.

הדמות אינה אגרסיבית כאשר היא ישנה.

דרוש נוגדן מסוג D.

פטריות רעל + זיקוק

מלח + בישול

קליפת אורן + בישול

שורש הברק+בישול

פטריות רעל +שריפה (2)

עלי אלמוות הכסף + בישול

פחם + בישול

חוטר קקטוס הסלמנדרה + שריפה

עלי אלמוות הכסף + זיקוק

תהליך הכנת השיקוי:

רעל פטריות מזוקק היטב

בתהליך יש הרבה בזבוז וקיים צורך בהרבה חומרי גלם. יש ללבוש כפפות עור. בכוח להרכיב כדור גדול של פטריות רעל. המיצים מדביקים את הכדור, מיותר לציין לא לתת למיצים לגעת בגוף. עתה יש לעטוף את הכדור בחימר, ללחוץ כמה חורים בתוכו להבעיר באש חלשה. אחר כך יש לזקק ע"י הרתחה מעל פחם לבן. את הבקבוק הראשון אפשר לזרוק, יהיה לו ריח גופרתי. כאשר מתחיל לצאת חומר בגוון אדמדם יש להפסיק את התהליך.

הרעל חריף מאוד, יש להיזהר איתו. (פטריות רעל+שריפה*2, פטריות רעל+זיקוק)

תמצית חלומות

יש לסגור חוטר קקטוס הסלמדרה בכלי קרמיקה ולהכניסו לאש חזקה, לאחר מכן לטחון היטב יחד עם עלי אלמוות הכסף ושמן. מזקקים את התמיסה במזקקת בשמים. יש צורך בכל החומר. חורכים מעל אש שורש הברק וזורקים לסיר קטן. קוצצים היטב עלי אלמוות הכסף ומוסיפים. מרתיחים עד שהחומרים מתפרקים. מערבבים עד לקבלת מרקם אחיד ומצמצמים. לאחר שהחומר הצטמצם לרבע. מוסיפים עלי אלמוות מזוקקים. כדאי להגן על הפה.

(חוטר קקטוס הסלמנדרה+שריפה, עלי אלמוות הכסף+זיקוק, עלי אלמוות הכסף+בישול, שורש

הברק+בישול)

הכנת הרעל

שוברים קליפת אורן לאורך הסיבים ומטגנים עד שמתקבל ריח חזק. מוסיפים תמלחת ומרתיחים. בשלב זה ניתן להוציא את העץ. מוסיפים רעל פטריות מזוקק היטב. התמלחת הופכת אותו לבטוח גם ברתיחה, אבל יש לערבב אותו מהר. על מנת לאפשר לתמצית החלומות להתערבב יש להוסיף פחם גרוס. ולהרתיח שוב. לחכות עד שלא ניתן להבחין בפחם ואז לקרר. כאשר התמצית מפסיקה לבעבע ניתן להכניס תמצית חלומות, ללא אש מערבבים היטב. מסננים דרך כמה בדים כדי לאבד את הפחם. כאשר החומר הופך לשקוף, מספיק לראות את תחתית הסיר, הרעל מוכן. (קליפת אורן+בישול, מלח+בישול, פחם+בישול)

כללי

חומר מלבין

מתכון חדש לחומר אשר משפר את איכות העיסה הדרושה לייצור נייר. משמש לעיתים קרובות גם להריסת בדים של אנשים.

מלח + בישול (2)

לוטוס הנהרות + חליטה

חוטר קקטוס הסלמנדרה + שריפה

תהליך הכנת השיקוי:

הכנת תמלחת.

התמלחת צריכה להיות חריפה מאוד. יש להשתמש בכיסוי לפה וכפפות. יש להרתיח מים ואז להוסיף כמות גדולה של מלח, לוקח זמן רב של ערבוב על מנת להגיע להתמוססות מלאה. יש לשמור את התמלחת מעל אש על מנת למנוע ממנה להתגבש. (מלח+בישול*2)

קירור התמלחת.

יש לשרוף חוטר קקטוס סלמנדרה שלם בכלי חרסינה אטום בשרף באש חזקה. את האבקה מערבבים אל תוך התמלחת. עתה מקררים ומתקבל חומר צמיגי. (חוטר קקטוס הסלמדרה+שריפה)

עתה מחממים שוב את תמלחת ומכניסים לוטוס נהרות טרי בתוך רשת דייגים, הרשת צריכה להיות עדינה אך לא ניתן להשתמש בבד רגיל – הוא נאטם מהמלח. בשלב זה כדאי לצאת מהחדר עד שנראה שזה הסתיים. מקררים והמלבין מוכן. החומר מרוכז מאוד, כדאי להוסיף הרבה מים לפני שמשתמשים בו. (לוטוס הנהרות+חליטה)

מרקחת חימום

מסייעת כנגד תחושת כפור, מעדנת השפעות של מגע מקפיא.

קקטוס הסלמנדרה + בישול (2)

פחם + בישול

שרף עץ הדבש + שריפה

אצות + חליטה

תהליך הכנת השיקוי:

שרף שחור:

יש למרוח שרף עץ הדבש על 2 לוחות ולהציבם קרובים מאוד זה לזה מעל אש חלשה. לאחר זמן מה מתקבל חומר צמיגי מאוד ושחור, כמעט קשיח לגמרי. מומלץ לשבור את הלוחות על מנת להוריד את החומר. (שרף עץ הדבש+שריפה)

תמיסה:

יש למתוח אצות על מבנה עץ ולהכניס למים חמים לזמן מה. ניתן להוציא אותן שהם משנות צבע ונמתחות מעט. עתה חותכים דק הרבה קקטוס סלמנדרה ומכניסים פנימה, מחממים עד להרתחה, הקקטוס נהפך לעיסה. מערבבים עד שמקבלים עיסה צמיגה ואחידה.  (אצות+חליטה, קקטוס הסלמדרה+בישול*2)

כותשים פחם דק דק ומוסיפים לו חלמון ליצירת צבע שחור, צובעים בטנה של סיר בצבע ומוסיפים שרף שחור. לתוך הסיר שופכים את התמיסה ומרתיחים. בסופו של דבר מקבלים מרקחת חימום נקייה וסיר נקי. (פחם+בישול)

שמן אתרי

שמן בעל ניחוח נעים המשמש למגוון אירועים – בין אם לעיסוי מרגיע ובין אם לטקסי כוהנים.

פחם + בישול

רעל נחש המעמקים + בישול

אצות + שריפה

תפרחת צל הלילה + חליטה

תהליך הכנת השיקוי:

הפקת אבקת ייבוש:

יש ללפף אצות לגלילים ולהציב אותם מעל עשב בוער בבעירה איטית מאוד, האצות משחירות ומתחילות להתפרק, בשלב הזה גורסים אותם ומתקבלת אבקת ייבוש. יש להחזיק בכלי אטום ויבש. (אצות+שריפה)

הכנת התמיסה הנוזלית:

ראשית מוסיפים רעל נחש המעמקים למים ומרתיחים, נותנים לרתוח לזמן מה. אז מקררים, אפשר באופן מלאכותי עם מים זורמים. מוסיפים פוזמק עבה מלא תפרחת צל הלילה שלם. מחממים עד שהתמיסה נהפכת כחלחלה, אז זורקים את התפרחת. (רעל נחש המעמקים+בישול, תפרחת צל הלילה+חליטה)

ייבוש התמיסה:

מרתיחים את התמיסה שוב. כותשים פחם היטב, מפזרים את הפחם ואת אבקת הייבוש בתמיסה הרותחת, מערבבים. מקררים את התמיסה בצורה מלאכותית ע"י אמבטיה קרה או מים זורמים ומערבבים כל הזמן, התמיסה צריכה להיהפך שמנונית וצמיגה.(פחם+בישול)

עם מרית אוספים את השמן.

דשן

נעשה שימוש בחומר זה על מנת לגדל צמחי מרפא בגינות.

חוטר קקטוס הסלמנדה + בישול (2)

פקעת השושנה המדברית + שריפה

קליפת אורן אדום + בישול

פקעת השושנה המדברית + חליטה

תהליך הכנת השיקוי:

תמצית שושנה מדברית:

ראשית מפרקים פקעת שושנה מדברית ושמים אותה בבד, מציבים את הבד בתוך מים חמים לזמן ארוך. מנענעים את הבד באיטיות. כאשר לא ניתן לראות את תחתית הסיר זורקים את הבד. (פקעת השושנה המדברית+חליטה)

עתה מציבים מבנה עץ מחורר על פני המים , לתוכו מכניסים פקעת שושנה נוספת ומבעירים אותה עם עשב. העשן אמור לבעבע לתוך המים. (פקעת השושנה המדברית+שריפה)

דשן:

את התמצית מצמצמים עד למחצית ואז קוצצים ומוסיפים הרבה חוטר קקטוס הסלמנדרה ומכניסים קליפת אורן אדום כך שתבלוט מחוץ לסיר. ממשיכים לצמצם עד לרבע ומוציאים את האורן. ניתן לכתוש את הקקטוס ולייצר עיסה או לטמון את התערובת כמו שהיא באדמה. (חוטר קקטוס הסלמנדרה+בישול*2, קליפת אורן אדום+בישול)

סם אמת

הדמות אומרת את האמת לשלוש שאלות אשר נשאלות מיד לאחר תחילת השפעת השיקוי. כמו שהיא מבינה את האמת בכל מקרה

פקעת השושנה המדברית + בישול

פחם + שריפה

עלי אלמוות הכסף + שריפה

ניבי צפע חברבורות + זיקוק (2)

תפרחת צל הלילה + התססה

לוטוס הנהרות + שריפה

פנינים

תהליך הכנת השיקוי:

תמיסה:

יש לפרק את עלי תפרחת צל הלילה. לחמם אותם לאט עד לרתיחה ולהשאיר במצב רתיחה למספר דקות. יש להוציא את העלים עד שיתקררו ולהרתיח שנית. לאחר מכן יש לקרר במהירות באופן מלאכותי, אמבטיית קרח עדיפה. לאחר מכן יש להוסיף שמרים ולסגור בכלי אטום בשרף עם פקק חד כיווני.

לאחר שהעלים משנים את צבעם לכתום יש לערבב את האבקה יחד עם פקעת השושנה המדברית בסיר ומרתיחים עד שזו מתפרקת. עם כף גדולה מוציאים את כל השאריות כך שמתקבל נוזל נקי מגושים. (תפרחת צל הלילה+התססה, פקעת השושנה המדברית+בישול)

בניית כלי פעפוע:

אלכימאים שונים עושים זאת בדרכים שונות. אך צריך לייצר כלי אטום עם צינור כך שניתן להטביע אותו בתמיסה והצינור יהיה בחוץ, במהלך העבודה יש לנשוף אל תוך הצינור, שעבור שיקוי זה לא יהיה רעיל אך יכול לפגוע בגרון, אפשרות שניה היא לבנות מערכת מפוחים קטנה. במקרה זה אנו משתמשים בפנינה בקצה הפעפוע, כך שהשריפה תעבור דרכה אל תוך המים (פנינה)

פעפוע:

מכאן העבודה פשוטה, כותשים לוטוס הנהרות ועלי אלמוות הכסף עם מעט שמן ומורחים את דפנות כלי הפעפוע. לוקחים כמות גדולה של ניבי צפע חברבורת כתושה ומכניסים אותה יחד עם שמן אל מזקקה, לאחר שהחומר מוכן יש לאסוף את השאריות של הניבים מהמזקקה ואותם לערבב אל העיסה המרוחה בפעפוע. אז מערבבים פחם דק עם ביצה ויוצרים צבע. מורחים את העיסה בצבע עבה. מדליקים את התערובת ומהר סוגרים את כלי הפעפוע, מחדירים אותו לתוך התמיסה ומנשיבים אוויר פנימה כל הזמן. קל לראות שהשריפה מתרחשת וקל לראות שהיא נגמרת. (לוטוס הנהרות+שריפה, עלי אלמוות הכסף+שריפה, ניבי צפע חברבורות+זיקוק*2, פחם+שריפה)  

שיקוי ילדות

גורם לשותה להרגיש ולהתנהג כמו ילד למשך חצי שעה

פטריות רעל + בישול

פחם + בישול (2)

תפרחת צל הלילה + זיקוק

קליפת אורן + ייבוש וכתישה (2)

פקעת שושנה מדברית + זיקוק

כסף

תהליך הכנת השיקוי:

עופרת כסף

על מנת לייצר עופרת כסף טהורה צריך מטיל כסף. מחממים מים עם פטריות רעל. קודחים הרבה חורים עמוקים ודקים במטיל הכסף, כדאי להיעזר בתכשיטן. מכניסים את מטיל הכסף אל התמיסה. במשך זמן רב מחממים את התמיסה. מפעם לפעם מוציאים את הכסף מהתמיסה ובטלית מנקים שאריות עליו, זה לא פוגע בתהליך. כאשר נעלם המטיל. אז מרתיחים את התמיסה עד לצמצום מוחלט. עם מרית אוספים את האבקה. היא יציבה מאוד. (כסף, פיטריות רעל+בישול)

אבקת חלומות

מכינים תנור בוץ כיפתי מרופד בהרבה קליפות אורנים.מעל התנור יש למקם בזהירות מזקקת נחושת ולתוכה להכניס פקעת שושנה מדברית חתוכה גס. החום המתקבל מהתנור יזקק בצורה נכונה ומהירה את הפקעת. כאשר הנוזל המתקבל הופף לשקוף יש לאסוף את החומר לסיר.

יש לקחת פחם לרסק אותו ולבשל על אש נמוכה יחד עם התמיסת פקעת, עד להמסת הפחם והפיכת הנוזל לשחור.

לאחר השריפה מנפצים את התנור ומציבים את כל חתיכות הקליפה על רשת לייבוש. אפשר לפזר את העפר על הקליפות. טוחנים את העץ היבש במכתש ועלי יחד עם תמיסת הפקעת והפחם עד לקבלת אבקה לחה. (קליפת אורן+ייבוש וטחינה*2, פחם + בישול *2, פקעת שושנה מדברית + זיקוק).

הכנת השיקוי

מפרקים עלי תפרחת צל הלילה ושמים אותם במזקקת נחושת, מתחת למזקק יש להציב סיר עם מים שרתחו, כאשר הנוזל מהמזקקה הופף לסגול יש לתת לו לטפטף אל תוך הסיר, כאשר הוא הופף לשחור יש להפסיק את הטיפטוף לסיר. מערבבים את הנוזל ולא מחממים אלא פשוט מוסיפים עופרת כסף ואבקת חלומות. השיקוי משנה צבע מסגול לאדום ואז לצהבהב. (תפרחת צל הלילה+זיקוק)

שכחה מקסימה

השיקוי מפריע למעבר זיכרון מהזמן הקצר לזמן הארוך, בנוסף הדמות תאמין שכל הסובבים אותה הם חברים טובים שלה. לאחר חצי שעה, הדמות תחווה בלקאאוט ולא תזכור מה קרה מרגע ששתתה את השיקוי.

פחם + בישול

שרף עץ הדבש + שריפה

תפרחת צל הלילה + שריפה

רעל נחש המעמקים + שריפה (2)

לוטוס הנהרות + זיקוק

פחם + שריפה

היפנוזה

הופך את שותה השיקוי לנוח להשפעה למשך 15 דקות, ומאפשר למי שנתן לו את השיקוי לתת לו הוראה אחת פשוטה, אליה לא יוכל להתנגד.

עלי אלמוות הכסף + שריפה

ניבי צפע חברבורות + שריפה

תפרחת צל הלילה + זיקוק

פטריות רעל + בישול

אצות מהביצה + זיקוק

פנינים

כספית

כספית הינו מוצר הנספג בחומרים אחרים עקב תכונותיו הנזוליות והכבדות.  אם זאת, לחומר זה תכונות רעילות מסוכנות.

חוטר קקטוס הסלמנדה + זיקוק (2)

מלח + השקעה (2)

תפרחת צל הלילה + התססה

שורש הברק + התססה

קיבעון מחשבתי

הדמות מפתחת קיבעון בלתי נשלטת לישות הבאה אותה היא פוגשת לאחר שלגמה את השיקוי המריר. קיבעון זה מתבטא לרוב ברכושנות וחרדת נטישה בלתי מוסברת. השפעת השיקוי פגה לאחר שהדמות עליה התקבעה יוצאת מטווח הראייה שלה ליותר מכמה דקות ולרוב מתחלפת בתיעוב עמוק.

אצות מהביצה + שריפה

ניבי צפע החברבורת + שריפה

פטריות רעל + שריפה

רעל נחש המעמקים + בישול

לוטוס הנהרות + חליטה

קליפת אורן אדום + ייבוש וכתישה

תפרחת צל הלילה + זיקוק

עור

תהליך הכנת השיקוי:

אבקה צורבת

מכינים תנור בוץ מרופד בקליפת אורן אדום. במרכזו מכניסים בתפזורת פטריות רעל וניבי צפע חברבורות. יש למקם את שניהם בגובה, על רשת מתכת או קרמיקה מחוררת. ע"י שימוש בעשבים מבצעים בעירה איטית מאוד. יש להשתמש במכסה קרמיקה להאט ככל הניתן את הבעירה. שוברים את התנור ומפרקים את קליפת האורן. יש לנקות היטב את הקליפה על ידי מברשת. מציבים את העץ על רשת ונותנים להתייבש בשמש. בשימוש בכפפות עור וסינר כותשים במכתש ועלי את הקליפות. להחזיק בכלי סגור. (פטריות רעל+שריפה, ניבי צפע החברבורות+שריפה, קליפת אורן אדום+ייבוש וכתישה)

תמצית הברקה

מורחים אצות מהביצה בשומן ומלח, מקפלים לגלילים ודוחפים בין עלי תפרחת צל הלילה, קל מאוד להבעיר. אם נעשה נכון האצות יעלמו לגמרי והתפרחת כמעט ולא תושפע. טוחנים את תפרחת צל הלילה ומזקקים אותה במזקקת נחושת. בתחילה יוצא חומר שחור שיש לזרוק, מומלץ לא לגינה חיה. לאחר מכן יצא חומר כחול, יש להעביר את החומר דרך חתיכת עור איכותי. החומר השקוף שיוצא הוא תמצית ההברקה. כאשר הנוזל היוצא מהמזקקה נהפך סגול יש להפסיק את התהליך. (אצות מהביצה+שריפה, תפרחת צל הלילה+זיקוק, עור)

הכנת השיקוי

מערבבים אבקה צורבת בחלמון ומקבלים צבע אפור, צובעים עלים של לוטוס הנהרות ומאפשרים להתייבש. בו בזמן שופכים רעל נחש המעמקים על סיר ומחממים. כאשר הרעל מתחיל לקבל גוון כהה מוסיפים מים, נותנים להתחמם בחום נמוך. את עלי הלוטוס הצבועים מכניסים לרשת דקה ומכניסים למים עד שאלו מקבלים גוון עכור. מוציאים את העלים. מצמצמים לחצי ומוסיפים תמצית הברקה. (רעל נחש המעמקים+בישול, לוטוס הנהרות+חליטה)

אופוריה

השיקוי מרפה את השרירים וגורם לחזיונות נעימים אשר שורים על הדמות למשך כעשר דקות. התחושה המרוממת מלווה בהעצמה אישית ונטייה לחשוב שהדמות מסוגלת להרבה יותר ממה שהיא באמת.

אצות מהביצה + חליטה

לוטוס נהרות + בישול

עלי אלמוות הכסף + שריפה

קליפת אורן אדום + ייבוש וכתישה (2)

שורש הברק + ייבוש וכתישה

פקעת שושנה מדברית + זיקוק

תהליך הכנת השיקוי:

העשיה מתחילה עם שיטת ייצור תבלינים עממית עתיקה, ריפוד תנור בוץ בקליפת אורן, בתחתית התנור מניחים כמות קטנה של עלי על מוות הכסף, מוסיפים שכבה שניה של חימר מעורבב בקליפת אורן ושורש הברק עתה שורפים את שארית עלי אלמוות הכסף. (עלי אלמוות הכסף+שריפה)

שוברים החוצה את קליפות האורן ושורש הברק ומייבשים אותם על רשת עץ, ניתן לייבש על תנור חלש. יש לגרד את החימר ואז לכתוש את כל הקליפות ביחד, ניתן לשמור בכלי עץ פתוח במהלך העבודה (קליפת אורן+ייבוש וכתישה*2, שורש הברק + ייבוש וכתישה)

עתה תווים אצה ברשת עץ ומחממים אותה במי ים. התהליך איטי אך בסופו האצה מתנתקת מהעץ ונופלת למים, מוציאים את מבנה העץ ומרתיחים את התערובות, מערבבים היטב(אצות מהביצה+חליטה).

יש להכניס את פקעת שושנה מדברית בשלמותה אל מזקקת זכוכית, התמיסה הראשונית שתצא אינה שמישה ויש לזרוק אותה, צבעה שחור וסמיך. כשהתמיסה הופכת לכחולה היא מוכנה, ברגע שהופכת לסגולה יש להפסיק את התהליך. (פקעת שושנה מדברית

בזמן זה מורחים את האבקה על לוטוס הנהרות, נותנים להם לשבת קצת ואז מבשלים אותם יחד עם תמיסת האצות, מזליפים פנימה את תמיסת הפקעת תוך כדי בחישה, יש לצמצם מאוד את השיקוי. (לוטוס הנהרות+בישול)

מתכונים לטכנולוגיה

זיעת דרקונים

משחה לחיזוק עור- מיועדת ליצירת שלפוחיות דרקון.

עלי על מוות הכסף + בישול (2)

חוטר קקטוס סלמנדרה + זיקוק (2)

חוטר קקטוס סלמנדרה + ייבוש וכתישה (2)

פחם + בישול  (2)

דבק

משחה שחורה המשמשת להדבקת חומרים.

שרף עץ הדבש + התססה (2)

תפרחת צל הלילה + החמצה

פקעת השושנה המדברית + שריפה (2)

פטריות רעל + זיקוק

פחם + שריפה (2)

 

 

סגירת תפריט