שבטי הגבעות, ראשוני האדם ,הכפרים החופשיים, ברברים והרבה שמות אחרים ניתנו לשוכני האדמות מדרום ללייבון.

אנשים קשוחים ועקשנים כמו העיזים שהם מגדלים כי רק שניהם מסוגלים לסבול את הקיום הקשה באזור הזה ששאר בני האדם רואים כלא ראוי למחייה.

מעטים עושים דרכם לשם אם מהיבשה ואם מהים כי המסחר עם אנשים אלו הוא דל כמו אורח חייהם, לא הרבה ידוע על תרבותם ודתם, אם בכלל יש כזו, מחוסר תקשורת או מחוסר עניין.

שבטי הגבעות מעולם לא היוו איום על אורח החיים של לייבון ומלבד כמה נשמות טועות שעשו דרכם לשטחם ונעלמו לא היה שום חיכוך בין שני הגורמים.

לפני שלוש שנים נורמנד הקימה את ההתיישבות החדשה שלה במערב אייזור המחייה של שבטי הגבעות על שרידי כפר נטוש.


ראשוני האדם מספרים שהם הצאצאים של האדם הראשון מרחמה של אמא אדמה, בשולי ההיסטוריה של האנושות. הגבעות שבהן השבטים גרים הן מקום קשה. האדמות החקלאיות מלאות סלעים, הרוחות מהים לא מפסיקות לנשב, שטחי המרעה קטנים והעדרים קטנים ומצומקים. אך הסביבה הקשה היא זו שיצרת אנשים קשים והמבחנים שבהם אימא אדמה מעמידה את בניה גורמים להם להיות חזקים יותר ומאמנים יותר בדרכה. בהדרכה של הכוהנות של אמא אדמה )שנקראת הבנות( בשמה הם שולחים את הבתולות שלהם לרקוד באביב מסביב לעצים החדשים, את היין הראשון של העונה שופכים על השדות ואת הגדיים המובחרים מקריבים לאימא אדמה . ראשוני האדם מאמינים שהנשמה היא נצחית ולכן, כאשר אחד מהם מת, הנשמה שלו עוזבת ומתגלגלת לגוף של תינוק חדש שנוצר ברחמה של האם ויצא לאוויר העולם חזק יותר ומוכן למבחניה של האם.

סגירת תפריט